Ведуча навчального курсу — Вайнілович Наталія, арт-терапевт, актриса Київського плейбек-театру «Дежавю плюс».

Починаючи з весни 2013 року, студенти НТУУ «КПІ» проходять спеціальні тренажі з розвитку голосу, уваги, конструювання монологів, діалогів, розвитку чуттєвості, спонтанного руху, акторської роботи над собою. Особлива увага приділяється вивченню різним формам та технікам плейбек-театру — театру імпровізації та глядацьких історій.

Як результат (за зворотнім зв’язком самих студентів-акторів) — вже було досягнуто більшої розкутості під час публічних виступів, виявлено та частково подолано особистісні труднощі у комунікації, розкрито особливості акторського вживання в образ, створено атмосферу згуртованості, довіри, що сприяє ефективній взаємодії акторів під час виступів.

Учасники навчальної групи при успішному проходженні навчання матимуть змогу проводити імпровізовані театральні виступи та в подальшому сформувати трупу театру імпровізації.

Подальша участь в роботі групи надає можливість студентам:

— розвивати власну риторику, концентрацію уваги, мовну креативність, асоціативне мислення;

— розвивати чутливість до власних почуттів, емоцій, стану тіла, зовнішнього світу;

— працювати з ритмом, пластикою через спонтанний танець;

— вчитися вести імпровізовані монологи, діалоги;

—  переборювати страх публічних виступів, знімати емоційну напругу;

— розвивати комунікативні навички.

Заняття з групою проходять в приміщенні Студентської соціальної служби  КПІ щоп’ятниці з 16:00 до 18:00.

Контактний телефон ведучої групи: 098−228−12−28, Наталія Вайнілович.