З 01 по 04 грудня 2014 року Студентською соціальною службою КПІ з метою подолання негативних явищ у студентському середовищі та сприяння самореалізації студентської молоді, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя, творчого розвитку особистості студента та підвищення усвідомленості ризику  захворювання на ВІЛ/СНІД та гепатити буде організовано щорічний комплекс соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри».

Відкрито набір команд для участі в Марафоні «Студентські ігри»-2014 — потрібно заповнити заявку та відіслати її на адресу: sss.ntuu.kpi@gmail.com

В рамках Марафону «Студентські ігри» — 2014 заплановано ряд соціально-профілактичних акцій та заходів:

— соціально-профілактична акція «АНТИСНІД» у навчальних корпусах, місцях відпочинку студентів та в гуртожитках КПІ;

— проведення інтерактивної виставки «Маршрут безпеки» на території КПІ з метою підвищення поінформованості студентського загалу з питань ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та негативних явищ у молодіжному середовищі, пов’язаних із небезпечною статевою поведінкою та веденням нездорового способу життя;

безкоштовне анонімне експрес тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити В і С (запрошуються всі бажаючі пройти тестування до Студентської соціальної служби КПІ, яке проходитиме 1 грудня з 14:00)

Ми чекаємо саме на тебе!