Найбільший неформальний навчальний проект, що вже став однією з візитних карток Студентської ради НТУУ «КПІ» — «Школа студентської журналістики та PR в КПІ» поділяється на два напрямки: школу журналістики та школу Public Relations.

Школа PR — це професійна програма, метою якої є надання студентам якісних знань в області PR.  Вже вп’яте проект буде втілювати мрію багатьох студентів НТУУ «КПІ» про якісну неформальну освіту в цій сфері. 9-тижневий навчальний курс складається з повноцінних занять-тренінгів, майстер-класів, вирішення кейсових завдань та спілкування з цікавими людьми.

Останні три роки Школа проходить під егідою української асоціації зі зв’язків з громадськістю UAPR (http://www.uapr.com.ua/).

Це допомагає забезпечити найвищий рівень підготовки наших випускників. Тренерами школи є керівники найсильніших PR-агенцій та PR-директори великих компаній. Серед цьогорічних тренерів Ірина Золотаревич (куратор проекту від UAPR) — директор агенції Pleon Talan; Олена Чиженко , менеджер по зв’язкам з громадськістю «Хонда Україна»; Данило Ваховський , керівник прес-служби Українського медіахолдінгу, та ще багато інших спеціалістів. Завдяки ним учасники за період навчання отримають комплексне і грамотне розуміння PR як професії, так і дисципліни.

У фіналі навчання студенти представлять на розсуд журі свої  PR-проекти, показуючи тим самим, які знання та вміння вони здобули протягом навчання в Школі.

Як підсумок всього процесу навчання студенти отримають сертифікат про успішне проходження навчання  на проекті. Даний сертифікат є вагомим доповненням до резюме для кожної людини, яка мріє будувати кар’єру у сфері комунікацій.

Заняття Школи PR проводитимуться в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» з 21 жовтня по 24 грудня 2011 року по суботам з 10.30 до 14.15.