З 01 по 04 грудня 2014 року Студентською соціальною службою 14-й раз поспіль до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД було проведено традиційний комплекс соціально-профілактичних заходів «Марафон «Студентські ігри»-2014» в НТУУ «КПІ».

Партнери комплексу соціально-профілактичних заходів «Марафон «Студентські ігри»-2014":

— МБФ «Міжнарожний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; — Представництво Фундації «АнтиСНІД США в Україні»; — БО «Шлях до майбутнього».

В заході прийняли участь 7 команд учасників з ФСП, ІТС, ВПІ, ФММ, ФАКС, ІЕЕ, ІФФ та студенти-волонтери Студентської соціальної служби КПІ.

За час проведення комплексу заходів командами-учасниками Марафону та волонтерами було розповсюджено серед студентів НТУУ «КПІ»:

— близько 5,5 тис. інформаційних буклетів на тему: «Що таке гепатит С», «Гепатит В», «Абетка самозахисту», «Безпечний секс», «Захищений секс», «ВІЛ через дружбу не передається», «Факти про ВІЛ та СНІД», «Тест на ВІЛ: навіщо він потрібний?» та «Що треба знати про інфекції, що передаються статевим шляхом;

— близько 11 тис. контрацептивів — латексних презервативів.

47 студентів пройшли тренінгові заняття з питань профілактики ВІЛ/СНІДу та формування толерантності до ВІЛ-позитивних людей.

01 грудня проведена акція з безкоштовного анонімного експрес тестування «Пройди тест на ВІЛ та гепатити В і С». Акцію відвідали 134 особи, серед яких студенти, аспіранти та співробітники університету  пройшли тестування на вказані захворювання.

Всього тестування на ВІЛ пройшли 100 осіб, серед яких на гепатит В протестувались 96 людей, а на гепатит С — 85.