Ведуча навчального курсу — Вайнілович Наталія, викладач факультету соціології і права, арт-терапевт, актриса Київського плейбек-театру «Дежавю плюс».

Протягом трьох з половиною місяців навесні 2013 року студенти проходили спеціальні тренажі з розвитку голосу, уваги, конструювання монологів, діалогів, розвитку чуттєвості, спонтанного руху, акторської роботи над собою. Особлива увага була приділена вивченню різним формам та технікам плейбек-театру — театру імпровізації та глядацьких історій.

Як результат (за зворотнім зв’язком самих студентів-акторів) — було досягнуто більшої розкутості під час публічних виступів, виявлено та частково подолано особистісні труднощі у комунікації, розкрито особливості акторського вживання в образ, створено атмосферу згуртованості, довіри, що сприяє ефективній взаємодії акторів під час виступів.

В новому семестрі — нові горизонти розкриття в собі актора!

Подальша участь в роботі групи надасть можливість студентам:

— розвивати власну риторику, концентрацію уваги, мовну креативність, асоціативне мислення;

— розвивати чутливість до власних почуттів, емоцій, стану тіла, зовнішнього світу;

— працювати з ритмом, пластикою через спонтанний танець;

— вчитися вести імпровізовані монологи, діалоги;

—  поборювати страх публічних виступів, знімати емоційну напругу;

— розвивати комунікативні навички.

Заняття з групою проходять в приміщенні Студентської соціальної служби щоп’ятниці з 16−00 до 18−30.

Новий набір в групу чекайте найближчим часом!

З питаннями звертайтесь до Студентської соціальної служби за адресою: вул. Борщагівська, 144  гурт.№20 (окремий вхід зліва) або за телефоном: 044−406−80−45.

Контактний телефон ведучої групи: 098−228−12−28, Наталія Вайнілович.