З 03 квітня по 28 травня 2013 року на базі Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» проходили заняття Школи Юридичної Освіти — проекту, PR -Відділу Студентської Ради НТУУ «КПІ», покликаного створити необхідні умови для отримання студентами  якісних знань в області права.

Знання законів і вміння застосовувати їх відстоюючи свої права є невід’ємною і важливою умовою для життя в наш час. Студенти (з понад 200 анкет були відібрані 25 осіб) опанували основні і найбільш важливі аспекти юриспруденції, ознайомилися з законами і підзаконними актами та застосуванням їх у щоденному житті. Численні тренінги допомогли засвоїти суху теорію в умовах наближених до життєвих.

Курс лекцій розрахований на 8 тижнів та охоплює відповідно 8 тем:

1) Вступ. Поняття права, його ознаки і функції. Структура правової норми:

а) види правових норм;

б) види норм права;

в) джерела (форми) права;

Поняття і структура правовідносин. Правосвідомість.

2) Правове регулювання поведінки особи в ситуаціях спілкування з працівниками правоохоронних органів. Загальна характеристика системи і правил призначення покарань та застосування адміністративних стягнень. Види судів.

3) Загальна характеристика і відповідальність за правопорушення,які вчиняються у громадських місцях. Необхідна оборона,крайня необхідність і затримання особи, яка вчинила злочин. Поводження зі спецзасобами (зброя,засоби захисту). Наркотики та психотропи.

4) Захист прав споживачів.

5) Кредитні зобов’язання. Відмінність кредиту від розстрочки. Штрафні санкції за невиконання обов’язків.

6) Правосуб’єктність юридичних та фізичних осіб.

7) Підстави ти види цивільно-правової та кримінально-правової відповідальності.

8) Правила працевлаштування. Трудові договори.

Серед запрошених лекторів, були викладачі НТУУ «КПІ», такі як Попов Костянтин Леонідович та Бежевець Алла Михайлівна та приватні адвокати і юристи, серед яких слід виокремити Богомаза Андрія Павловича, Зінченко Валерія Олександровича та Крупельницького Дмитра Михайловича.

Планується проведення Школи Юридичної Освіти кожного семестру, за більш детальною інформацією звертайтеся до PR-Відділу Студентської Ради НТУУ «КПІ».