14 грудня о 16:30 в тренінговому залі Студентської соціальної служби пройде круглий стіл, присвячений Міжнародному дню Інтернету, який відбудеться за участі Інституту Психології Національної АПН України.

Тема круглого столу - ЗВОРОТНІЙ БІК ІНТЕРНЕТУ: ТЕХНОЛОГІЧНІ ЗАЛЕЖНОСТІ.

Будуть обговорюватися теми, пов'язані як з позитивним, так і з негативним впливом Інтернету на життя сучасної людини та на суспільство в цілому.

Учасники та гості круглого столу зможуть ознайомитись з реальними можливостями, які є у кожного для того, щоб зробити життя людей здоровим та вільним від IT залежностей.

Студенти зможуть:

— навчитися використовувати сучасні PR-технології для агітації за здоровий спосіб життя та психологічну безпеку в Інтернеті;

— взяти участь у роботі міжнародної спільноти проти технологічних залежностей (Інтернет-залежність, гаджет-залежність та ін.);

- набути досвіду створення програмних технологій проти залежностей у інтернаціональному об'єднанні OpenSource-програмістів;

- взяти участь у творчих конкурсах, флеш-мобах та ін., проти залежностей та за здоровий спосіб життя;

- втілити свої ідеї у пропозиції щодо міжнародних нормативних документів відносно контролю і нерозповсюдження технологічних залежностей.

Запрошуються усі бажаючі.