Уже третій рік поспіль Спартакіада НТУУ «КПІ» розпочинається з урочистого відкриття, яке з кожним роком стає більш представницьким та видовищним.

На відкритті Спартакіади 12 березня ц.р. були присутні представники ректорату, заступники деканів факультетів з виховної роботи, представники Студентської Ради та Студентської профспілки НТУУ «КПІ». Порівняно з минулим роком кількість гостей збільшилася удвічі. Урочистий захід розпочався парадом за участю студентів усіх факультетів.

Окрасою відкриття Спартакіади став виступ студентки ММІФ Ірини Хоменко, яка під час підняття прапора виконала гімн України.

Велике враження на присутніх справили показові виступи, в яких взяли участь студенти НТУУ «КПІ»:

  • група підтримки збірної команди НТУУ «КПІ» з баскетболу у складі студенток видавничо-поліграфічного інституту;
  • гурт танцю теплоенергетичного факультету під назвою «Без амбіцій»;
  • студенти, які відвідують заняття з гімнастики на кафедрі фізичного виховання ММІФ.

Кульмінацією цього видовища став виступ запрошених гостей — чемпіонів України з акробатики серед юнаків.

Наприкінці урочистого заходу відбулося нагородження активістів спортивно-масового руху пам’ятними подарунками та дипломами. Нагородження проводив голова Студентської профспілки НТУУ «КПІ».

Таким чином, Спартакіада розпочалась. Попереду цікаві поєдинки, змагання, боротьба за перемогу, медалі, кубки.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати спортивні майданчики під час змагань та підтримати своїх спортсменів.

Зі статті  заступника декана ММІФ, доцента  Г.Л.Бойко

Програма Спартакіади

№п\п Види спорту Орієнтовний термін проведення Головний суддя
1 Футбол 28.09.2010−7.12.2010 О.Д.Мохунько — ст. викладач каф. спортивного вдосконалення
2 Волейбол 09.03.2010 Д.В.Томашевський — ст. викладач каф. спортивного вдосконалення
3 Шахи 10.03.2010 -реєстрація 17.03.2010-початок Г.А.Тимошенко — лаборант каф. спортивного вдосконалення
4 Боротьба дзюдо 31.03.2010 П.М.Агеєв — ст. викладач кафедри спортивного вдосконалення
5 Пауерліфтинг 05.12.2009 М.С.Панкратов — ст. викладач каф. теорії та методики фізичного виховання
6 Теніс настільний 12.04.2010−20.04.2010 В.К.Щербаченко — ст. викладач каф. фізичного виховання
7 Спортивна аеробіка, фітнес 22.04.2010 С.Е.Толмачова — ст. викладач каф. фізичного виховання
8 Баскетбол За робочим графіком Л.В.Анікеєнко — ст. викладач каф. фізичного виховання
9 Боротьба вільна 7.04.2010−8.04.2010 М.М.Ніколаєнко — викладач каф. спортивного вдосконалення
10 Шейпінг 20.04.2010 О.Ф.Твердохліб — доц. каф. фізичного виховання
11 Бокс 13.04.2010−16.04.2010 Д.П.Запольський — викладач каф. спортивного вдосконалення
12 Стрільба з лука 20.05.2010−25.05.2010 О.В.Дьякова— викладач каф. спортивного вдосконалення
13 Легкоатлетичний крос 28.04.2010 Н.М.Прус — ст. викладач каф. спортивного вдосконалення
14 Фут-зал 10.10.2009−20.05.2010 В.С.Кривенда — ст. викладач каф. спортивного вдосконалення
15 Армреслінг 20.03.2010−27.03.2010 А.Г.Крилов — викладач каф. спортивного вдосконалення
16 Важка атлетика 17.04.2010 А.Г.Крилов — викладач каф. спортивного вдосконалення
17 Плавання 21.04.2010 В.М.Назарук — ст. викладач каф. фізичного виховання