01 грудня 2011р. о 14.00 в рамках комплексу соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри — 2011» в приміщенні Студентської соціальної служби Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» розпочнеться робота мобільної амбулаторії, що проводитиме анонімне, конфіденційне та безкоштовне експрес-тестування усіх бажаючих студентів на ВІЛ/СНІД, а також на гепатити В і С.

Під час тестування заплановано поширення інформаційних матеріалів про безпечну поведінку й ВІЛ/СНІД та презервативів, а також надання можливості бажаючим студентам отримати пораду або консультацію від фахівців-медиків.

Нещодавні дослідження показали, що молоді люди не відвідують СНІД-центри та діючі медичні заклади для проходження тестування на ВІЛ/СНІД, оскільки вони вважають, що знати свій ВІЛ-статус для них не актуально. Зважаючи на надто високий рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні (за оціночними даними 340 000 людей є ВІЛ-позитивними, що у відсотковому відношенні складає близько 1,25% всього дорослого населення, найвразливішою до інфекції є молодь віком від 18 до 30 років), існує постійна необхідність інформування про можливу небезпеку, ризики, та шляхи попередження зараження ВІЛ/СНІДом. Саме для цього ми запрошуємо усіх  бажаючих пройти тестування безпосередньо у стінах університету.

В лабораторіях України тестування на вірусний ГЕПАТИТ В чи С коштує від 30 до 90 гривень, а в рамках Марафону «Студентські ігри — 2011» Ви можете зробити це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Прийди і зроби ТЕСТ на ВІЛ та вірусні ГЕПАТИТИ В і С. Отримай важливу і правдиву інформацію стосовно свого здоров`я.

Не чекай, зроби тест!

Тестування буде проводитись в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20 (окремий вхід зліва від центрального входу в гуртожиток), тел. 406−81−29

АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО, БЕЗКОШТОВНО!