З 15 травня по 1 вересня 2014 року БО «Шлях до майбутнього» спільно з Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» організували благодійну Всеукраїнську акцію «Допоможемо разом!» по збору та передачі речей для дитячих будинків, будинків-інтернатів, а також для малозабезпечених сімей.

29 серпня 2014 року волонтери БО «Шлях до майбутнього» відвідали Санаторну загальноосвітню школу-інтернат №22 Оболонського району м. Києва та передали речі і іграшки, що були зібрані під час Всеукраїнської акції «Допоможемо разом»!

В зв'язку з посиленим бажанням і надалі надавати допомогу дітям, ми безстроково продовжуємо акцію по збору речей для дитячих будинків та будинків-інтернатів!

Нагадуємо, що ми збираємо та передаємо до дит.будинків такі речі: — Дитячий одяг; — Взуття; — Дитячі іграшки; — Канцелярське приладдя; — Художню літературу та дитячі книжки; — Побутову техніку та електротехніку.

Речі приймаються в чистому та охайному стані

Зібрані речі можна приносити/привозити за адресою:

Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ»
м. Київ, вул. Борщагівська, 144 (20 гуртожиток, окремий вхід зліва)
Телефони: +38 (044) 406−80−45, +38 (044) 406−81−29

Чекаємо на вашу допомогу!