Багато хвороб, набутих і генетичних, можна завчасно приборкати: сповільнити їх розвиток, перевести в ремісію, якщо взагалі не вилікувати. Одні з найбільш поширених, про які думають «будь в кого, але не в мене» — вірус імуно-дефіциту та рак, статистику про які в Україні не можна назвати навіть задовільною.

ВІЛ за останні 15 років хоч і став менш поширеним, але все більше розповсюджується через незахищений секс, який практикує щонайменше третина українських пар. Новоутворення взагалі знаходяться на другому місці серед причин смертності в Україні.

В Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського спікери Федір Іванович Лапій (Протягом 2011—2017 років він був головним позаштатним спеціалістом за фахом «Дитячої імунологія» Департаменту охорони здоров’я м. Києва. Член Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики. Протягом 2014—2016 років — експерт консультативно-експертної групи «Вакцини та імунобіологічні препарати» Державного експерного ценру МОЗ України. Неодноразово залучався МОЗ України як член робочих груп МОЗ України. Член Європейського товариства з дитячих інфекційних хвороб (ESPID), ГО «Українська Академія Педіатрії», член правління ГО «Всеукраїнської асоціації дитячої імунології», ГО «Батьки за вакцинацію». Лікувальну роботу проводить в інфекційному відділенні КМДКЛ №1, консультативну – у неврологічному, нефрологічному відділеннях, та епізодично в інших відділеннях лікарні. З 2001 року проводить лікувально-консультативну роботу в Київському міському дитячому центрі клінічної імунології де надає консультативну допомогу щодо інфекційної патології амбулаторним пацієнтам.) та Богдан вікторович Сорокін (провідний спеціаліст, хірург-онколог. За плечима Богдана Вікторовича чималий досвід, його стаж налічує близько 31 року.
За цей час він став професором кафедри онкології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктором медичних наук, керівником клініки онкохірургії на базі відділу проктології Київської обласної клінічної лікарні, хірургом-онкологом вищої категорії) розкажуть про ці хвороби та дадуть поради як захистити себе та допомогти близьким.

Відвідувачі отримають можливість виграти відпочинок у Карпатах, реєстрація та деталі на пошті 08.11.2017@i.ua.