Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує відвідати Ярмарку вакансій «Робота для тебе» — Весна 2011, який проходитиме 14 квітня 2011 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10.00 по 17.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (ТОВ «GlobalLogic», ЗАТ  «АЕС — Київобленерго», Акціонерна енергопостачальна компанія «Київенерго», КП «ЦКБ «Арсенал», Materialise, Melexis, ТОВ «Софтим» (Softheme), Компанія « Procter & Gamble», «СМК», MINDSPEED Technologies Ukraine, SC adidas-Ukraine, ПриватБанк, тижневик «Нова робота», тижневик «Работа и учеба», журнал «Сучасна освіта»), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентацію компанії «Melexis», яка розробляє, виробляє та постачає продукти мікроелектроніки для своїх клієнтів переважно в автомобільному секторі по всьому світу.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Адреса заходу: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 18, хол 2-го поверху