Конкурс проводиться з метою виховання молоді держави через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності: моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії.

Проведення даного конкурсу відбувається на території України з 1 січня 2011 року до 27 травня 2011 року у два етапи:

1. На цьому етапі всі надіслані і прийняті до участі в Конкурсі роботи оприлюднюються на сайті www.kadrovik.ua для огляду, обговорення та коментування. Роботи приймаються до 20 травня 2011 року включно.

2. З 21 травня до 27 травня 2011 року. Усі роботи оцінюються Експертною комісією в складі представників організаторів Конкурсу, Міністерств, партнерів Конкурсу, а також проводиться онлайн-голосування для визначення переможців у номінації «Глядацькі симпатії».

Підведення підсумків за результатами Інтернет-голосування та роботи Експертної комісії — до 1 червня 2011 року.

Ви можете обрати такі теми:

1. «Моя сім’я — моє багатство» ? сприяє орієнтації молоді на створення сім’ї, народження дітей, популяризацію сімейних цінностей у молодіжному середовищі, взаємозв’язок поколінь.

2. «Розумне суспільство проти насильства» ? охоплює весь спектр питань, пов’язаних із застосуванням фізичної сили чи різного роду погроз стосовно дітей, підлітків, молоді для нав’язування своєї волі.

3. «Українці — нація здорових людей» ? про здоровий спосіб життя, боротьбу з курінням, алкоголізмом, наркоманією, правопорушеннями, пристрастю до азартних ігор.

4. «Гарна освіта сьогодні — справжній професіонал завтра» ? пропаганда якісної і доступної освіти для кожного громадянина, професіоналізму в усіх галузях життя країни як гарантії міцної і сильної держави.

5. «Чиста планета починається із кожного з нас» ? збереження екології і захисту навколишнього середовища.

Макет соціального плакату надається у друкованому вигляді довільного формату (малюнок, фотографія, колаж з підписом, який носить інформативний та життєствердний характер) та в електронному вигляді на CD-диску.

Учасники конкурсу, чиї роботи переможуть у кожній із номінованих п’яти тем (перші місця), отримають грошові премії в розмірі 8 тис. грн. від компанії «Natali Bolgar». Володарі других і третіх місць, а також переможці інтернет-голосування у кожній із п’яти тем — подарунки.

Додаткова інформація, коментарі до конкурсних тем, порядок оформлення публікуються на офіційному сайті організатора ? www.kadrovik.ua

Контактна інформація: (044) 507−2227, pr@mediapro.com.ua