30 листопада 2012 року в Центрі консолідації студентства НТУУ «КПІ» відбувся урочистий святковий фінальний концерт, присвячений комплексу соціально профілактичних заходів Марафон-2012!

Нагадаємо, що на цьогорічному Марафоні зареєструвалось та прийняло участь 17 команд з усього університету, що представляли свої факультети/інститути та гуртожитки. До фіналу дійшло лише 9 найкращих, найсильніших, найспритніших, найвідповідальніших та цілеспрямованих команд, серед яких:

— збірна команда 3 гуртожитку (ФІОТ) —"Тройка";

— збірна команда 10 гуртожитку (ІФФ) — "Forever Alone";

— збірна команда 10 гуртожитку (ВПІ) - "Молодість";

— збірна команда 12 гуртожитку (ІТС) — "Одуванчики";

— збірна команда 13 гуртожитку (ФЕЛ) — "Forever young";

— збірна команда 13 гуртожитку (ФМФ) — "Кроленята";

— збірна команда 15 гуртожитку (РТФ) — "S.T.A.L.K.E.R";

— збірна команда 18 гуртожитку (ФММ, ФЕА, ФТІ) — "Оторвальди";

— збірна команда 20 гуртожитку (ФСП) — «Нова генерація».

Окремо хотілося б відмітити ФСП, що з року в рік приймає активну участь у Марафоні «Студентські ігри». І цей рік не став виключенням, від ФСП було зареєстровано 3 команди, які настільки чудово проявили себе з самого початку заходу, що деякі команди з них були призначені модераторами Марафону.

Кожного року, Студентська соціальна служба пропонує командам найрізноманітніші творчі та інтелектуальні завдання, конкурси та спортивно-оздоровчі акції, що сприяють самореалізації та формуванню культури дозвілля студентської молоді. І цей рік не став виключенням. Під час Марафону-2012 кожна команда приймала участь у наймасштабніших соціально-профілактичних акціях на території НТУУ «КПІ» з метою пропагування здорового способу життя студентству, пройшла тематичні тренінги, власноруч створювала оголошення власних соціально-профілактичних акцій в рамках, що проходили в рамках Марафону, фотографувала, розвивала свої комунікативні навички, кожен учасник Марафону мав можливість пройти безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити В і С, сифіліс та побувати разом з друзями на Всеукраїнському молодіжному форумі з питань ВІЛ/СНІД, що відбувався в Українському домі, після якого наші студенти відпочивали на вечірці «Не Дай СНІДу Шанс» в концерт-холі Stereo Plaza. Отже, на фінал команди-учасники виходили вже із значним «багажем» у вигляді балів, зароблених протягом Марафону-2012.

Кожна команда отримала диплом та символічні подарунки за участь у  комплексі соціально профілактичних заходів Марафон-2012, а от дипломи за перемогу в тематичних номінаціях та цінні призи отримали:

— в номінації «За активну участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не дай СНІДу шанс!» перемогла збірна команда 20-го гуртожитку — «Нова генерація»;

— в номінації «За активну участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не дай СНІДу шанс!» перемогла збірна команда 13-го гуртожитку — «Молодість»;

— в номінації «За активну участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не дай СНІДу шанс!» перемогла збірна команда 13-го гуртожитку — «Forever young»;

— в номінації «Найкраща соціально-профілактична акція» перемогла збірна команда 15 гуртожитку — "S.T.A.L.K.E.R";

— в номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогла збірна команда 13 гуртожитку — "Forever young";

— в номінації «Марафон-2012 On-line» перемогла збірна команда 20 гуртожитку — "Нова генерація".

Переможці комплексу соціально-профілактичних заходів Марафон-2012

ІІІ місце — збірна команда 20 гуртожитку —"Нова генерація"

ІІ місце — збірна команда 3 гуртожитку —"Тройка"

І місце — збірна команда 13 гуртожитку — "Forever young"

Від щирого серця вітаємо переможців!