Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма «Завтра.UA» — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді.

Головна її мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Стипендіати програми «Завтра.UA» відбираються щорічно на основі відкритого загальнонаціонального конкурсу.

Цього року в конкурсі перемогли 6 студентів КПІ.

Вітаємо переможців!

Конкурсант Факультет Назва роботи

Кліщ Андрій

ТЕФ

Математичне моделювання процесів сумішоутворення палива та окисника в пальникових пристроях струменево-нішевого типу

Морозова Ганна

ІФФ

Оцінка ступеня модифікованності алюмінієвих ливарних сплавів із використанням комп’ютерного термічного аналізу

Онищенко Андрій

ФАКС

Дослідження магнітних властивостей матеріалів на основі статистичних методів

Осипчук Сергій

ІТС

Вузли безпроводових телекомунікаційних мереж на базі метаматеріалів і багатошарових технологій

Поляков Ігор

ІФФ

Підвищення зносостійкості поверхневих шарів металів та сплавів боридними покриттями за участю легуючих елементів.

Савченко Катерина

ІЕЕ

Дослідження потенціалу енергозбереження  насосних установок  з використанням перетворювачів частоти