В Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського стартує набір всіх бажаючих на заняття з курсу психологічних тренінгів «Як побудувати та зберегти стосунки», що входить до складу комплексної програми соціальної адаптації та профілактики правопорушень шляхом самореалізації студентів університету.

Проведення даних практичних занять з психології з питань взаєморозуміння та налагодження стосунків в сфері суспільних відносин відбудеться з метою підвищення ефективності процесу соціальної адаптації та соціалізації молоді, зниження рівня міжособистісних конфліктів в студентському середовищі та освітньому просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського взагалі.

Щовівторка, протягом 12 групових занять та на індивідуальних консультаціях в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського професійний практикуючий психолог Іван Іванович Гринь допоможе всім охочим навчитися будувати стосунки із вподобаною людиною, засвоювати причини конфліктів у взаєминах і способи їх вирішення та вмінню організації позитивної міжособистісної взаємодії, навчить бути впевненішими в собі та більш розкутими. По ходу тренінгів студентами буде розглянуто правила статевої поведінки та етику відносин (що таке кохання, дружба, партнерство, основи успішних стосунків, правила спілкування та флірту).  В результаті тренінгу у студентів сформується система знань відносно психології відносин.

Перший тренінг відбудеться 10 жовтня 2017 року з 16:30 до 17:30 в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського (за адресою: вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва).

Обов’язкова попередня онлайн-реєстрація Обов’язкова попередня онлайн-реєстрація за посиланням https://goo.gl/2bJZSR або за тел.: (044) 204-80-45; 204-81-29. Кількість місць в групі обмежена – всього 15 осіб!