З метою подолання негативних явищ у студентському середовищі, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та формування високого рівня культури дозвілля, вже вдруге, Студентська соціальна служба КПІ організовує досить цікавий спортивний захід, а саме — змагання з футболу серед КВНщиків столиці!

10 серпня 2013 року з 11:00 до 18:00 на футбольному майданчику Малого спортивного ядра відбудеться футбольний турнір серед команд КВН м. Києва «КВНофутбол». За першість змагатимуться команди Ліги КВН КПІ та Відкритої київської ліги КВН «ОтКЛиК» з різних вузів міста Києва.

Якщо тобі цікаво подивитись які з КВНщиків футболісти або ти підтримуєш здоровий спосіб життя та любиш спорт у всіх його проявах чи бажаєш знайти нових друзів — приходь на «КВНофутбол» та вболівай за своїх!