29 листопада 2012 р. Студентська соціальна служба запрошує прийняти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Не Дай СНІДу Шанс!». Ця унікальна подія приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається щороку 1 грудня.

До участі у форумі запрошується молодь віком від 17 до 25 років (студенти, молодіжні лідери, представники неурядових молодіжних організацій), які не байдужі до ситуації з ВІЛ в Україні і до прав ВІЛ-позитивних людей, та які прагнуть зміцнити потенціал та роль молоді у подоланні цієї страшної епідемії.

Молодіжний форум «Не Дай СНІДу Шанс!» — це унікальна нагода висловити свою думку, бути почутим та знайти однодумців, поспілкуватися з провідними експертами відповідних державних структур, лідерами національних та міжнародних неурядових організацій, зірками спорту, сцени і телеекранів.

Для участі у форумі необхідно попередньо зареєструватися:

-       учасникам з Києва до 15 листопада 2012 р. (запрошення буде надіслано електронною поштою до 20 листопада 2012 р.)

-       учасникам з інших міст України до 15 листопада 2012 р. (запрошення буде надіслано до 20 листопада 2012 р., за наявності квитка (автобус, плацкарт) організатори покривають витрати на проїзд до Києва і назад та забезпечують учасників з інших міст житлом з 29.11.2012 по 30.11.2012.)

Після завершення форуму учасники запрошуються до неформального спілкування під час вечірки в концерт-холі Stereo Plaza за адресою вул. Кіквідзе, 17, м. Київ.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Адреса проведення форуму: Український дім, вул. Хрещатик, 2, м. Київ

Програма Всеукраїнського молодіжного форуму «Не Дай СНІДу Шанс!»
29 листопада 2012 р.
Український дім,  вул. Хрещатик, 2, м. Київ
12:00 — Реєстрація учасників та кава-пауза
13:00 — Відкриття молодіжного форуму та прес-брифінг
13:30 — Панельна дискусія з подальшими запитаннями від преси та молоді
14:30 — Кава-пауза
15:00 — Креативні студії з молоддю
Студія 1: Інформаційна кампанія по профілактиці ВІЛ.
Студія 2: Все, про що я хочу поговорити! (ВІЛ та теми табу)
Студія 3: Як я бачу заходи з профілактики ВІЛ.
Студія 4: Права людини та толерантність
16:30 — Презентація результатів студій
17:15 — Фуршет
19:00 23:00 — Вечірка (Місце проведення: концерт-хол Stereoplaza за адресою вул. Кіквідзе, 17, м. Київ)

РЕЄСТРАЦІЯ: тут

У разі запитань, будь ласка, звертайтесь за адресами:

— sss.ntuu.kpi@gmail.com

aidsyouthforum@gmail.com

Також ви можете зателефонувати за номером — (044) 406−80−45 або зайти за адресою: вул. Борщагівська, 144 гурт. №20 (окремий вхід зліва).