23−24 вересня 2017 р. співробітники та 17 волонтерів Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського прийняли активну участь в організації Студентського забігу «Молодь за здорове життя».

23 вересня була проведена підготовча робота: організація місць проведення майбутньої реєстрації учасників забігу, формування стартових пакетів для учасників забігу із розподіленням спеціальних чипів та номерів для бігунів, брендування футболок для спортсменів.

24 вересня волонтери Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського готували трасу забігу, збирали/розбирали старт/фініш, монтували/демонтували і оформлювали/прибирали сцену заходу, реєстрували учасників забігу, працювали на пункті видачі футболок спортсменам, готували/прибирали і працювали під час забігу на пунктах видачі води та фруктів спортсменам, фотографували захід, підготували подяки для нагородження, збирали приладдя з траси після забігу, прибирали локацію проведення заходу та ін.