23-24 вересня 2017 р. співробітники та 17 волонтерів відділу соціально-психологічної роботи – Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського прийняли активну участь в організації Студентського забігу «Молодь за здорове життя».

23 вересня була проведена підготовча робота: організація місць проведення майбутньої реєстрації учасників забігу, формування стартових пакетів для учасників забігу із розподіленням спеціальних чипів та номерів для бігунів, брендування футболок для спортсменів.

24 вересня волонтери відділу соціально-психологічної роботи – Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського готували трасу забігу, збирали/розбирали старт/фініш, монтували/демонтували і оформлювали/прибирали сцену заходу, реєстрували учасників забігу, працювали на пункті видачі футболок спортсменам, готували/прибирали і працювали під час забігу на пунктах видачі води та фруктів спортсменам, фотографували захід, підготували подяки для нагородження, збирали приладдя з траси після забігу, прибирали локацію проведення заходу та ін.