Чи замислювались ви над питанням: чому хтось створює музичні шедеври, а комусь важко виконати домашнє завдання? Чому хтось може керувати великим підприємством, а для когось ціла дилема організувати себе? В чому причина? Це надприродні здібності чи ретельно сплановане виховання з дитинства? Яку роль в нашому житті відіграють батьки та чи кожен стиль виховання є однаково корисним для майбутнього дтини?

Ми обговорювали ці та інші питання на комплексі тренінгів «Батьківські зустрічі», який розпочався 30 березня 2010 в Студентській Соціальній Службі НТУУ «КПІ» по вул. Борщагівській 144.

Разом з тим, кожен учасник приймав активну участь у виконанні завдань та ділився власним досвідом виховання дитини з іншими учасниками. На тренінгу батьки зробили перший крок до збагачення свого батьківського досвіду, який допоможе їм у майбутньому знаходити спільну мову з малюком, розвивати здібності дитини та розвиватися разом з ним.

Якщо ти молода мама чи молодий тато, і маєш бажання пізнавати світ своєї дитини ми чекаємо тебе на тренінгу «Батьківські зустрічі», який відбувається кожного вівторка о 16 годині в Студентській Соціальній Службі.

Координати:

Студентська Соціальна Служба НТУУ «КПІ» вул. Борщагівська 144, (20 гуртожиток, білі двері, відчиняти з силою)
Тел.: 406−80−45