09 листопада 2017 р. (четвер) з 16.00 до 18.00 в рамках Всеукраїнського проекту «Здровя вибір кожного» ГО «Здорове людство» в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться тренінг по роботі з аудиторією та навичкам ефективної комунікації (захід з кава-брейком).

Ви дізнаєтесь про правила ефективної комунікації, про принципи швидкого запам’ятовування, методи роботи з аудиторією та навіть за такий короткий час зможете стати компетентним лектором!!!

Лектор — Леся Япрынцева (коуч, психолог, гештальт-терапевт, керівник центру інтелектуального розвитку, надійний партнер ГО «Здорове людство», вона провела ряд майстер-класів з ейдетики та скорочитання для дітей, що знаходяться на лікуванні в онкоцентрах Києва, була гостею на арт-пікніку Слави Фролової, неодноразово приймала участь в теле- та радіопередачах. Леся чудовий педагог, відкрита до нових цікавих проектів, активна і комунікабельна, завжди готова допомогти! А ще є мамою двох чарівних дівчаток)

Цікаво?! Ми впевнені, знання, що ви отримаєте на тренінгу, знадобляться вам в будь-якій професії і в житті також!

Приходьте, ми з нетерпінням чекаємо на вас!