В рамках Тижня енергоефективності в НТУУ «КПІ»-2012, Студентська соціальна служба оголошує конкурс студентських проектів/ідей на тему «Як підвищити ефективність енерговикористання та сформувати енергоощадливу поведінку громади в НТУУ «КПІ»?» та конкурс логотипів і слоганів на тему енергозбереження!

Напрямки проектів/ідей:

1) заходи з енергозбереження в системі теплопостачання НТУУ «КПІ»;

2) організаційні заходи з енергозбереження та популяризація в НТУУ «КПІ»;

3) заходи з енергозбереження в системі електропостачання НТУУ «КПІ»;

4) заходи з енергозбереження в системі водопостачання НТУУ «КПІ».

Вимоги до робіт: обсяг та структуру роботи можна дізнатися в Студентській соціальній службі за адресою: вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20 (окремий вхід з лівого крила) або за телефоном: (044) 406−80−45.

Призовий фонд: за результатами конкурсу буде визначено найкращі дві роботи, що отримають грошову винагороду 3 000 грн на реалізацію свого проекту!

Робочий графік:

01−12.10 — прийом заявок в Студентські соціальній службі;

15.10, 16.10 — збір учасників, тренінг по підготовці проекту;

17.10−26.10 — розробка проектів учасниками;

31.10 — останній термін подачі готових проектів;

01−08.11 — визначення переможців, робота з переможцями над презентацією підготовлених проектів для виступу на заключній конференції.

Чекаємо на ваші ідеї та бажаємо творчого натхнення!