24 вересня вперше в Києві відбудеться унікальна акція: студентський забіг «Молодь за здорове життя».
Слідом за південною пальмірою України, містом Одеса, де в травні цього року відбувся перший Всеукраїнський Забіг студентів, студенти Києва вирішили підтримати це свято спорту та здорового способу життя!
За підтримки Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), адміністрації університету, Студентської ради та Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського, громадських організацій міста Києва абсолютно безкоштовно на території КПІ відбудуться одразу три забіги: абітурієнтів, студентів та випускників університету, — які будуть змагатися на трьох дистанціях в 2,5 км, 5 км та 10 км. Насичена програма, презентація студентських ініціатив, смаколики, подарунки і призи від партнерів свята — це все чекає на учасників та глядачів Забігу.
Крім цього запланована і соціальна складова акції: благодійний збір коштів на підтримку Київського обласного будинку дитини в м.Боярка. Цю добру справу бере на себе БО "Благодійний фонд «Меценати добра».
Приєднуйся і ти до свята здорового життя!
24 вересня 2017 року, 11:00, КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Зареєструватися можно тут: https://goo.gl/ZN6zY5