24 вересня вперше в Києві відбудеться унікальна акція: студентський забіг «Молодь за здорове життя».
Слідом за південною пальмірою України, містом Одеса, де в травні цього року відбувся перший Всеукраїнський Забіг студентів, студенти Києва вирішили підтримати це свято спорту та здорового способу життя!
За підтримки Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), адміністрації університету, Студентської ради та відділу соціально-психологічної роботи – Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, громадських організацій міста Києва абсолютно безкоштовно на території КПІ відбудуться одразу три забіги: абітурієнтів, студентів та випускників університету, — які будуть змагатися на трьох дистанціях в 2,5 км, 5 км та 10 км. Насичена програма, презентація студентських ініціатив, смаколики, подарунки і призи від партнерів свята — це все чекає на учасників та глядачів Забігу.
Крім цього запланована і соціальна складова акції: благодійний збір коштів на підтримку Київського обласного будинку дитини в м.Боярка. Цю добру справу бере на себе БО "Благодійний фонд «Меценати добра».
Приєднуйся і ти до свята здорового життя!
24 вересня 2017 року, 11:00, КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Зареєструватися можно тут: https://goo.gl/ZN6zY5