Тобі не байдуже те що відбувається в країні і ти хочеш щоб зміни відбувалися швидше? Ти хочеш щось робити, щоб бути причетним до глобальних процесів, але думаєш про перший крок?

Тобі хочеться:

• бути ефективнішим та знати де краще, з ким краще і навіщо?
  • заробляти швидко та легко?
  • знайти ще більше однодумців?
  • познайомитися та поспілкуватися з відомими особитостями України?

Тобі не вистачає справжнього драйву та максимального відчуття власного життя?

Приїжай з друзями на Альфа-фест!

Альфа-фест — це цікаво, круто та реально!

"Альфа-фест. Революція свідомості"  — це  фестиваль фестивалів!

Простір, де перетинається класичне і новітнє, чуттєве та раціональне, серйозне та легке: майстер-класи та ворк-шопи, конференція та круглий стіл, лекції та презентації. Тут є все, що потрібно саме Вам та Вашим близьким.

Ви готові  до змін у своєму житті та діяльності, до нових проектів та контактів? Тоді вам на Альфа-Фест!

Коли і де: 12 −15 лютого  2015 р., Конференц-хол  «Ірпінь», 20  хв. від  м. Академмістечко.

На Вас чекають:

• 7+1 фестивалів та конференцій;
  • 4 дні фестивалю;
  • 150 майстер-класів;
  • 100 кращих спікерів країни;
  • 200 годин корисної інформації;
  • обмін ідеями у колі однодумців;

«Психологія та психотерапія», фестиваль розвитку особистості

Класичні напрямки та нові підходи для спеціалістів та для тих, хто хоче глибше пізнати себе.

Конференція «Бізнес. Інновації. Креатив»

Дієві рекомендації та реальні кейси, унікальне нове бачення бізнесу від найкращих практиків, креативні інструменти, сучасні бізнес-технології та натхнення для розвитку Вашого бізнесу.

Антикризова платформа

Ефективні шляхи виходу з кризових ситуацій, мистецтво переговорів, класичні та новітні інструменти налагодження зв'язків та організація роботи в команді.

Alfa-Love, фестиваль про стосунки

Всі найпопулярніші теми для гармонійного життя у парі: як знайти другу половинку, як побудувати стосунки і бути щасливим.

Alfa-women, фестиваль для жінок та про жінок

Ви дізнаєтесь, як бути сексуальною, коханою, гарною та успішною жінкою.

Alfa-health, фестиваль здоров`я

Як бути здоровим без ліків? Чи можливо це? Найкращі фахівці покажуть вам можливості, як бути здоровим тілом і душею, та отримувати максимум задоволення від життя.

Аlfa-kids, фестиваль для дітей та батьків

Планування вагітності, розвиток, виховання, налагодження стосунків та щасливе дитинство. Про це та багато іншого ви знайдете тут.

Alfa-mix, експериментальний простір шаленого драйву

Етно-джем та майстер-класи з гри на обертонових інструментах, виступи сучасних театрів:  «Чорний квадрат» та «Deja vu plus», танці народів світу, розповіді мандрівників про екзотичні країни та Ярмарок східних цікавинок.

СПІКЕРИ:

Іван Петканич, Андрій Длігач, Анатолій Шаповалов, Голтіс, Андрій Заблоцький, Алла Задніпровська, Денис Гурський, Оксана Тюпа, Всеволод Зеленін, Арсеній Фінберг, Наталя Степук, Андрій Молодорич, Ольга Ваганова, Тетяна Фролова,  Світлана Білецька, Олена Тараріна, Віталій Дейнега, Вадим Зицер, Тетяна Славіна та ін.

Знижки на квитки студентам до 10.02.2015р.

Квиток на 4 дні фестивалю — 450 грн замість 900 грн!

Квитки на 1 день фестивалю «3 по ціні 2х»! (Квиток на один день фестивалю звичайно коштує 300 грн. Для студентів є можливість отримати 3 квитки за 600 грн!)

Ваш розвиток — це найкраща інвестиція! Як отримати свій квиток у майбутнє?

Телефонуйте +38 (093) 579−62−60 або +38 (096)383−80−01

alfa-fest.com.ua , http://vk.com/alfa.revolution і facebook.com/alfa.festival