З 30 травня по 03 червня 2016 р. Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» реалізовано інформаційну соціально-профілактичну акцію із забезпечення навчальною, методичною та профілактичною літературою Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка, соціальних працівників гуртожитків Студмістечка, Поліклініки та кафедри філософії (для спеціальності «соціальна робота») НТУУ «КПІ» з метою розповсюдження інформації про ВІЛ/СНІД, ЗПСШ, гепатити В і С, туберкульоз  та більш детального ознайомлення з методами профілактики даних захворювань.

Всього було подаровано близько 1600 примірників різних книг, методичних збірок та рекомендацій, довідників, збірок законів України та наказів МОЗУ, практичних та навчальних посібників, брошур, буклетів та листівок на дану тематику.

Акція відбулася за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».