Студенти КПІ мають потяг до акторської діяльності! Принаймні, навчальна група з акторської імпровізації активно працювала з березня по червень 2013 року.
Близько 30-ти студентів проявили зацікавленість до цих тренінгів. Постійних учасників групи залишилось 14, робота з якими планується продовжуватися в нового навчального року.

Ведуча навчального курсу — Вайнілович Наталія, викладач факультету соціології і права, арт-терапевт, актриса Київського плейбек-театру «Дежавю плюс».
Протягом трьох з половиною місяців студенти проходили спеціальні тренажі з розвитку голосу, уваги, конструювання монологів, діалогів, розвитку чуттєвості, спонтанного руху, акторської роботи над собою. Особлива увага була приділена вивченню різним формам та технікам плейбек-театру — театру імпровізації та глядацьких історій.

Як результат (за зворотнім зв’язком самих студентів-акторів) — було досягнуто більшої розкутості під час публічних виступів, виявлено та частково подолано особистісні труднощі у комунікації, розкрито особливості акторського вживання в образ, створено атмосферу згуртованості, довіри, що сприяє ефективній взаємодії акторів під час виступів.
Попереду — нові горизонти розкриття в собі Справжнього Актора!