Студентською соціальною службою КПІ  разом з Благодійною організацією «Шлях до майбутнього» на початку травня 2014 року буде проведено благодійну акцію для викладачів та студентів з видачі безкоштовних глюкометрів (приладів для вимірювання концентрації глюкози/цукру в крові).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Кількість глюкометрів — ОБМЕЖЕНА! Першочергово глюкометри будуть вручатись тим, хто надасть медичну довідку/виписку від лікаря про те, що дійсно є потреба в постійному контролі рівня глюкози/цукру в крові!!!!!!!

Просимо повідомити студентів та викладачів факультету про дану акцію!
Бажаючі отримати глюкометр до 25 квітня 2014 року мають попередньо зареєструватися:
1) в Студентській соціальній службі за адресою: вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20 (окремий вхід зліва);
2) за телефоном: (044) 406−80−45 (контактні особи: Дар’я Гончар та Ірина Цюпак);
3) надіславши заповнену анкету (Анкета для студентів) (Анкета для викладачів та співробітників) на електронну пошту Студентської соціальної служби sss.ntuu.kpi@gmail.com

Лише зареєстровані особи отримають глюкометри під час акції!!!