Любиш бігати? Хочеш дізантися більше про КПІ та знайти нових друзів? Приєднуйся до нас. Студентська соціальна служба запрошує на бігову екскурсію. 2-го вересня о 17:00 приходь до воріт КПІ.
Екскурсія буде проведена у форматі пробіжки кампусом університету із розповіддю про історію створення та розвитку alma mater. Ти зможеш не тільки дізнатися про історію та визначні пам'ятки НТУУ «КПІ», але й корисно провести час для власного здоров’я. Така екскурсія зовсім нестомлююча, оскільки передбачає пробіжки з розминками та заминками і невисоку швидкість бігу з частими зупинками. До того ж, інформація, що супроводжуватиме забіг буде доступною і цікавою, що дозволить весело провести час і краще пізнати університет. Екскурсії проводитимуть гіди-спортсмени за заздалегідь запланованим маршрутом протяжністю у 3 км, що триватиме близько 60 хвилин. Старт «Бігової екскурсії» відбудеться о 17:00 біля «КПІ — воріт» на перетині вул. акад. Янгеля та Паркової алеї, праворуч від 8 корпусу НТУУ «КПІ».