26 травня о 13:00 відбулась презентація фасаду 7-го корпусу, який розписали у стилі графіті польські учасники Міжнародного соціального проекту «THIS WAY / ЦЕ ВИХІД»

З 24 травня група польських дітей вулиці у супроводі художників з колективу VLEP(V)NET Rafał Rosołowski (Рафаль Росоловський) та Artur Turowski (Артур Туровський) розпочали роботу над створенням графіті на фасаді 7-го корпусу Київського політехнічного інституту. До Дня столиці команда проекту «THIS WAY / ЦЕ ВИХІД» створила пано, концепцію якого розробили разом з дітьми.  Над графіті спільно працювали діти та художники з Польщі та України.

Студентська соціальна служба має в планах тісне подальше співробітництво з проектом «THIS WAY / ЦЕ ВИХІД» і вже в червні відбудеться зворотня акція, в якій приймуть участь талановиті українські діти з малозапезпечених сімей та діти-сироти, які відвідають Польщу та створять там своє графіті-панно.