Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ», лікарі та батьки маленьких пацієнтів ДУ «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» щиро вдячні кожному, хто не залишився байдужим і приєднався до донорської акції 23 липня 2015 року!

На серпень 2015 року в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії заплановано ще більше операцій для діток з хворим серцем, але, навіть із залученням багатьох першокласних вітчизняних та іноземних спеціалістів, вони не будуть проведені без достатньої кількості донорської крові та її компонентів. Саме тому, Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» розпочато проведення другого довгострокового етапу літньої акції з донорства крові «КПІшнику, здай кров — врятуй життя!», що триватиме весь серпень 2015 року для ДУ «НПМЦ ДКК МОЗ України», щоб силами КПІшників забезпечити можливість прооперувати маленьких пацієнтів.

Центру дитячої кардіології та кардіохірургії постійно потрібні донори! У ДУ «НПМЦ ДКК МОЗ України» готові прийняти Вас кожного буднього дня з 8:00 до 13:00 протягом всього серпня!

Всі бажаючі здати кров пройдуть безкоштовне вірусологічне, біохімічне та клінічне обстеження крові, огляд терапевта, отримають необхідні документи про здачу крові та грошову компенсацію.

ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» знаходиться за адресою: вул. Чорновола, 28/1 — корпус, де проводяться операції на серці (на території  лікарні «Охматдит», чотириповерхова споруда жовтого кольору, ліворуч від шлагбаума).

За довідками можна звертатись до керівника відділу трансфузіології ДУ «НПМЦ ДКК МОЗ України» — Василенко Лариси Іванівни (тел.: 067−742−83−96, (044) 284−10−93, 238−78−12, 206−50−37) та до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» (тел.: (044) 406−80−45, 406−81−29).

Деталі на офіційному сайті Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» www.sss.kpi.ua та на сторінці Соцслужби в соціальній мережі http://vk.com/sss_kpi.

Для участі в акції необхідна обов'язкова реєстрація на офіційній пошті Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» sss.ntuu.kpi@gmail.com (вказати свої ПІБ, контактний номер телефону, факультет/інститут/підрозділ на якому навчаєтесь/працюєте). У темі листа обов’язково вказати «ДОНОРСТВО»!

Шановні КПІшники, через нестачу крові та її компонентів, багато людей вимушені чекати своєї черги на операцію і лише від донорів залежить, чи зможуть вони її дочекатись!