Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ» підвела підсумки масштабного комплексу соціально-профілактичних акцій «Естафета здоров’я-2013» та рада повідомити, що все вдалося!

25 квітня 2013 року Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ряд заходів з профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ для студентської молоді Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»:

1. З 10.00 до 15.00 — проведення соціально-профілактичної акції «АНТИСНІД» студентами-волонтерами в гуртожитках та корпусах НТУУ «КПІ» з метою інформування студентської молоді НТУУ «КПІ» з питань проблематики ВІЛ/СНІД та ІПСШ;

2. З 15.00 до 18.00 — проведення інтерактивної виставки «Маршрут безпеки» студентами-волонтерами на території студмістечка НТУУ «КПІ» з метою підвищення поінформованості студентського загалу з питань ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та негативних явищ у молодіжному середовищі, пов’язаних із небезпечною статевою поведінкою та веденням нездорового способу життя.

Під час проведення соціально-профілактичної акції «АНТИСНІД» було роздано 2000 інформаційних брошур 850 студентам з метою інформування студентської молоді НТУУ «КПІ» з питань проблематики ВІЛ/СНІД та ІПСШ. В інтерактивній виставці «Маршрут безпеки» взяло участь 90 студентів різних факультетів/інститутів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Загалом, обидва заходи охопили студентську аудиторію у кількості 940 осіб.

Фотозвіт тут — http://vk.com/album-37974438_173276413