24 травня 2017 року з 14:30 до 17:00 на вул. Політехнічній Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) спільно з адміністрацією студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено лекцію-бесіду «Здорове харчування» з метою популяризації принципів здорового правильного та раціонального харчування в університетського загалу.

Під час даного заходу кожен бажаючий студент, аспірант, викладач та співробітник Університету мав змогу зробити виміри на спеціальних вагах та дізнатися кількість м’язової та жирової маси в організмі, свою вагу, скільки води він має вживати за добу і свій біологічний вік та отримати консультацію з цього приводу. Також волонтери ССС розповідали студентській молоді про піраміду правильного здорового харчування, сумісні та несумісні продукти та радили за яким режимом краще харчуватися і яку їжу краще вживати у різний період доби. Також на заході був представлений стенд, підготовлений волонтерами ССС, з яскравим описом правил здорового харчування з метою його популяризації за допомогою візуально-психологічних методів та привернення уваги громади Університету до даної проблематики та інформаційні листівки з даних питань, які отримав кожен учасник заходу.

Загалом в акції прийняло участь 86 студентів.