До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» спільно з Благодійним фондом «Пелюстки надії» було розпочато благодійну акцію зі збору макулатури «Здай макулатуру — допоможи ВІЛ-інфікованим дітям!».

Перший етап проведення даної акції включав у себе збір макулатури впродовж трьох місяців (з грудня 2015 р. по лютий 2016 р. включно).  За цей час, силами небайдужих КПІшників, нам вдалося зібрати 370 кг паперової вторсировини, кошти від здачі якої (500 грн) будуть передані на побутові потреби Центру інфекційних хвороб «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України. (Фінансову звітність гарантує БФ «Пелюстки надії» одразу після закупки та передачі побутової хімії для лікарні.)

Раді повідомити, що розпочато другий етап даної акції! Благодійний збір макулатури триватиме до кінця навчального року!

Прийом макулатури здійснюється кожен будній день з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток НТУУ «КПІ» (окремий вхід зліва).

Телефони для довідок: (044) 204−80−45, 204−81−29.