З квітня по липень 2015 року Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ» спільно з Благодійним фондом «Любов і надія» в рамках проекту допомоги пораненим в зоні проведення АТО українським воїнам провела акцію зі збору макулатури «Здай макулатуру — допоможи пораненим бійцям АТО!». Збір макулатури на потреби бійців АТО проходив у два етапи: з початку квітня й до кінця травня було зібрано та здано 200 кг, з травня й до середини липня — 350 кг. Загалом, силами КПІшників було здано 550 кг макулатури. Всі виручені кошти пішли на потреби бійців, що були поранені в ході бойових дій на Донбасі та зараз перебувають на лікуванні в Центральному клінічному військовому госпіталі Міністерства оборони.

Дякуємо всім небайдужим студентам, аспірантам, викладачам, співробітникам та волонтерам НТУУ «КПІ», які відгукнулися на наш запит про допомогу та прийняли участь у цій благодійній акції!