28 травня 2015 року в рамках комплексу соціально-профілактичних та спортивних заходів «Естафета здоров’я 2015» Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено соціально-профілактичну акцію «Пройди тест на ВІЛ та гепатити В і С у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного комбінованого експрес-тестування на  ВІЛ-інфекцію, гепатити В і С та сифіліс усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників НТУУ «КПІ», з метою виявлення та профілактики даних захворювань серед університетського загалу.

Перед та після тестування учасникам акції було надано медико-психологічне консультування з питань профілактики захворювань, на які проводилось тестування. Під час акції всі її учасники отримали брошури, буклети або листівки, що пропагують здоровий спосіб життя на теми: «Що таке гепатит С», «Гепатит», «Абетка самозахисту», «ВІЛ», «Захищений секс», «ВІЛ через дружбу не передається», «Факти про ВІЛ та СНІД», «Вірусні гепатити: дізнайся більше!», «Туберкульоз», «Захисти себе та своїх близьких. Дізнайся більше про ВІЛ/СНІД та вірусні гепатити!» та презервативи.

Всього тестування пройшли 189 осіб.

Акція відбулася за підтримки МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та БФ «Шлях до майбутнього»; Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!».