27 травня 2015 року в рамках комплексу соціально-профілактичних та спортивних заходів «Естафета здоров’я 2015» Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено інформаційну соціально-профілактичну акцію «КПІшнику, ти маєш знати!» з роздачі інформаційних брошур, буклетів, листівок, що пропагують здоровий спосіб життя та презервативів на території Студмістечка (в корпусах та гуртожитках) НТУУ «КПІ» та створення «куточків здоров’я» з  інформаційно-профілактичних плакатів на тему: «Правда про ВІЛ і СНІД» та «Захищайся від вірусу, не від людей!» в гуртожитках з метою подолання негативних явищ у студентському середовищі, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та підвищеної усвідомленості ризику захворювання на ВІЛ/СНІД, ЗПСШ, гепатити В і С та туберкульоз, а також профілактики даних захворювань серед студентів НТУУ «КПІ».

Волонтерами було розповсюджено серед студентів НТУУ «КПІ» близько 3,5 тисяч інформаційних буклетів на теми: «Що таке гепатит С», «Гепатит», «Абетка самозахисту», «ВІЛ», «Захищений секс», «ВІЛ через дружбу не передається», «Факти про ВІЛ та СНІД», «Вірусні гепатити: дізнайся більше!», «Туберкульоз», «Захисти себе та своїх близьких. Дізнайся більше про ВІЛ/СНІД та вірусні гепатити!». Також на території НТУУ «КПІ» студентам було роздано близько 5 тисяч контрацептивів — латексних презервативів різних виробників.

Акція відбулася за підтримки МБФ «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та БФ «Шлях до майбутнього»; Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!».