27 травня 2015 року в рамках комплексу соціально-профілактичних та спортивних заходів «Естафета здоров’я 2015» Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено соціально-профілактичну акцію «КПІшнику, контролюй свій цукор!» з безкоштовного експрес-вимірювання рівня глюкози у крові  всім бажаючим студентам, аспірантам,  викладачам та співробітникам НТУУ «КПІ» на вул. Політехнічній з метою профілактики цукрового діабету та  підвищення знань про дану  хворобу серед університетського загалу.

Під час скрінінгу 147 осіб дізналися свій рівень цукру у крові. За результатами акції у 34 учасників було виявлено підвищені показники (переважно люди похилого віку — викладачі та співробітники НТУУ «КПІ»), в однієї людини - понижені та у 112 осіб показники рівня глюкози у крові відповідали нормі.

По закінченні процедури всі отримали пам’ятки з інформацією про захворювання на цукровий діабет та корисними порадами щодо його профілактики.

В акції також взяли участь студенти КНУ ім. Т.Г. Шевченка, НМУ ім. О. О. Богомольця та КНУБА.

Акція відбулася за підтримки Благодійного фонду «Шлях до майбутнього».