Раді повідомити, що з початком 2017/2018 навчального року графік для прийому бажаючих отримати психологічну допомогу вже відновлено! Індивідуальні консультації відбуваються кожен понеділок, вівторок, середу та четвер в Студентській соціальній службі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Години для запису: 16:00 та 17:00.

Індивідуальні бесіди з психологом проводяться за запитом студентів та співробітників університету за попереднім записом з метою надання їм психологічної допомоги та соціально-психологічної профілактики і корекції.

Записатись на зустріч можна:
— за тел.: (044) 204−80−45, 204−81−29;
— відправивши листа з контактами на e-mail: sss.ntuu.kpi@gmail.com (вказати свої ПІБ, контактний номер телефону, факультет/інститут/підрозділ у якому навчаєтесь/працюєте та курс, якщо ви студент), у темі листа ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити «психолог»;
— завітавши до Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: вул. Борщагівська, 144 гурт. № 20 (окремий вхід зліва).