Починаючи з 2007 року, за ініціативи Студентської соціальної служби, в рамках щорічного комплексу соціально-профілактичних заходів Марафон «Студентські ігри» та за сприянням партнерів — Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Представництва Фундації «АНТИСНІД США в Україні» (AIDS Healthcare Foundation) та БФ «Український ресурсний центр з питань ВІЛ-інфекції»,  НТУУ «КПІ» організовує тестування на ВІЛ/СНІД для всіх бажаючих студентів.

Нещодавні дослідження показали, що молоді люди не відвідують СНІД-центри та діючі медичні заклади для проходження тестування на ВІЛ/СНІД, оскільки вони вважають, що знати свій ВІЛ-статус для них не актуально. Зважаючи на надто високий рівень захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні (за оціночними даними 340 000 людей є ВІЛ-позитивними, що у відсотковому відношенні складає близько 1,25% всього дорослого населення, при цьому найвразливішою до інфекції є молодь віком від 18 до 30 років), існує постійна необхідність інформування про можливу небезпеку, ризики, та шляхи попередження зараження ВІЛ/СНІДом.

І тому вже традиційно в цілях профілактики вказаних інфекцій в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ 02 грудня 2013 року відбулось анонімне та безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити В і С в рамках акції «Пройди тест на ВІЛ та гепатити у своєму ВУЗі!».

В рамках Марафону-2013 на тестування до Студентської соціальної служби завітало більше 130 студентів-кпішників!!!

Тестування проводив кваліфікований медичний персонал у складі:

— Мостовенко Ольги — медпрацівника з Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом;

— Гриценко Олени — медпрацівника поліклінічного відділення № 1 міської студентської поліклініки;

— Власюк Ірини — медпрацівника поліклінічного відділення № 1 міської студентської поліклініки.