9 жовтня! Майдан Незалежності!

Довжина дистанції — 3 км

Приєднуйся та візьми участь у щорічному благодійному заході спрямованому на боротьбу із ВІЛ/СНІДом «Пробіг заради життя»

Метою Акції є привернення уваги громадськості до кризової ситуації щодо захворюваності населення України на ВІЛ/СНІД, пропагування здоровий способу життя серед молоді та збір коштів на лікування, догляд та підтримку дітей, що живуть з ВІЛ.

Початок акції об 11:00! СТАРТ о 12:00!

Довжина дистанції — 3 км.

Усі бажаючі, які зареєструються можуть подолати цю відстань бігом чи ходою, а троє найшвидших отримають цінні призи від спонсорів заходу. Кожен учасник «Пробігу» отримує реєстраційний номер, футболку та чек про сплату внеску.

Допоможи дітям, які живуть з ВІЛ!

За більш детальною інформацією, звертайтеся до Студентської соціальної служби Департаменту навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ», за номером:

406−80−45

З питаннями, щодо реєстрації, звертайтесь за номерами:

484−37−30, 484−39−68

Прийди та здійсни свій пробіг заради життя!!!