08 липня 2013 року було завершено збір кімнатних рослин для догляду за ними у рамках акції «Притулок для кімнатних рослин на літо в Соцслужбі КПІ», оскільки в Соціальній службі вже не вистачає місця для їх комфортного розміщення :) За три тижні, з 17 червня по 05 липня 2013 року, в акції встигло прийняти участь майже 30 студентів із 9-ти різних гуртожитків НТУУ «КПІ», що принесли на тимчасове зберігання до Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ» 42 кімнатні рослини. Найактивнішими (12 чоловік) виявилися студенти 20 гуртожитку, можливо тому, що їм недалечко було нести свої квіти :) Шановні студенти, нагадуємо, що забрати свої квіти ви можете зі студентським квитком у будь-який зручний для вас час з 10:00 до 18:00 по будням. Якщо ви схочете подарувати свої рослини Студентській соціальній службі КПІ, повідомте нам за тел.: (044) 406−80−45 або напишіть на електронну пошту sss.ntuu.kpi@gmail.com, вказавши своє прізвище та назву рослини, нам буде дуже приємно :)