З 06 червня по 05 серпня 2016 року Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» було проведено соціально-профілактичну акцію «Sugar Control» з безкоштовного скрінінгу на визначення рівня глюкози у крові усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету з метою профілактики цукрового діабету та підвищення рівня знань про дану хворобу та методи її попередження серед університетського загалу.

Під час скрінінгу, який відбувався кожного робочого дня протягом даного періоду в приміщенні Студентської соціальної служби НТУУ «КПІ», 189 осіб дізналися свій рівень цукру у крові. За результатами акції у 17 учасників було виявлено підвищені показники (переважно люди похилого віку — викладачі та співробітники НТУУ «КПІ»), в 4 людей — понижені та у 168 осіб показники рівня глюкози у крові відповідали нормі. У відсотковому співвідношенні результати проведеної соціально-профілактичної акції виглядають таким чином: у 89% учасників акції рівень цукру у крові відповідав нормі, у 9% — були виявлені підвищені показники глюкози та у 2% — понижені.

По закінченні процедури всі учасники акції отримали пам’ятки з інформацією про захворювання на цукровий діабет та корисними порадами щодо його профілактики.

Акція відбулася за підтримки ТОВ «Мед Траст Україна».