24 травня 2017 року з 14:00 до 17:00 на вул. Політехнічній Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було проведено соціально-профілактичну акцію «КПІшнику, контролюй свій цукор!» з безкоштовного скринінгу на визначення рівня глюкози у крові усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників  КПІ ім. Ігоря Сікорського метою профілактики цукрового діабету та підвищення рівня знань про дану хворобу та методи її попередження серед університетського загалу.

Під час скринінгу 123 особи дізналися свій рівень цукру у крові. За результатами акції у 97 учасників було виявлено підвищені показники та у 26 осіб показники рівня глюкози у крові відповідали нормі, показників нижче норми під час скринінгу не виявлено. У відсотковому співвідношенні результати проведеної соціально-профілактичної акції виглядають таким чином: у 21% учасників акції рівень цукру у крові відповідав нормі, у 79% — були виявлені підвищені показники глюкози.

Причиною таких показників, окрім надмірного вживання цукру та проблем зі здоров’ям, можна вважати нещодавній або надмірний прийом їжі насиченої швидкими вуглеводами перед скринінгом та вік учасників акції, адже підвищені показники були виявлені у багатьох людей похилого віку — викладачів та співробітників Університету.

По закінченні процедури всі учасники акції отримали пам’ятки з інформацією про захворювання на цукровий діабет та корисними порадами щодо його профілактики.

Акція відбулася за підтримки ТОВ «Мед Траст Україна».