В рамках Всесвітнього тижню миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі -ССС) було проведено ряд соціальних заходів:

1) 21 вересня 2017 р. майстер-клас з орігамі «Мир на крилах». На вул. Політехнічній відбувся майстер-клас з орігамі для всіх бажаючих, спрямований на актуалізацію проблеми миру в Україні та гуманістичного виховання молоді, формування у них естетичного смаку та загальнолюдських ціннісних орієнтирів, шляхом ознайомлення студентів з технікою орігамі а саме: виготовлення власноруч журавликів як символу прагнення до миру де життя людини — найвища цінність. Захід проходив під лозунгом: «Зроби журавлика — підтримай мир!». Загалом акцією зацікавилося близьк 60 КПІшників, близько половина з яких — навчилася вказаній вище техніці орігамі.

2) 21 вересня 2017 р Благодійна акція «Подаруй надію!». На вул. Політехнічній відбулася презентація благодійної акції від ССС зі збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим родинам, що вимушено переміщені із зони проведення АТО «Подаруй надію!». На презентації був представлений стенд з інформаційним плакатом з усіма деталями акції та інформаційні листівки. Волонтерами ССС проводилася роз’яснювальна робота з приводу можливої участі КПІшників у даній акції з метою залучення до благодійної діяльності  університетського загалу та прищеплення культури благодійництва молодому поколінню. Під час презентації було проінформовано 115 осіб, частина з яких одразу залишала канцелярське приладдя для дітей з малозабезпечених сімей.

Акція продовжиться до кінця листопада 2017 р., допомогу можна буде приносити по буднях з 10:00 до 17:00 до приміщення Студентської соціальної служби за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток, окремий вхід зліва.

3) 18 — 29 вересня 2017 р. інформаційна соціально-профілактична акція «Make Love Not War!». З метою звернення уваги студентської молоді на проблему налагодження мирних відносин на сході України та підвищення усвідомленості ризику захворювання на соціально небезпечні хвороби та їхньої профілактики, інформування університетського загалу про дані захворювання та шляхи їхньої передачі, популяризації здорового способу життя в університеті та розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я у молоді, в рамках даної акції в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу волонтерами Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського роздано інформаційні брошури, буклети, лубриканти та презервативи з метою профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу, гепатитів В і С та ЗПСШ серед студентів. Акція проходить в три етапи:

18 — 20 вересня з 10:00 до 17:00 в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу;

21 вересня з 14:30 до 16:00 на вул. Політехнічній;

22 — 29 вересня у будні з 10:00 до 17:00 в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: вул. Борщагівська, 144, гурт. № 20, окремий вхід зліва.

За два етапи акції розповсюджено: 4600 латексних презервативів різних виробників, 2750 лубрикантів, 2000 брошур «Тест на ВІЛ» та 950 буклетів «Абетка самозахисту».

Акція відбувається за підтримки постійних партнерів ССС — Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні» (AIDS Healthcare Foundation).