Незважаючи на погодні умови та скорочений робочий день, 01 березня 2018 р. в ССС відбулася безкоштовна ознайомча лекція «Основи ненасильницького спілкування» для усіх бажаючих студентів та співробітників університету. Лекція проходила в рамках Благодійного проекту «Еволюція спілкування. Ненасильницькі комунікації» в Україні, мета якогопідвищити рівень життя і сприяти миру в Україні, адже, по суті, метод ненасильницького спілкування – це самотерапія за допомогою спілкування, яка в кінцевому рахунку приводить людину до розуміння самого себе і свого співрозмовника у будь-якій сфері життя – від особистих відносин до подій державного масштабу.

Дана лекція відбулася лише у трьох університетах країни (окрім КПІ ім. Ігоря Сікорського, ще у Чернігівському державному технологічному університеті та у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя). За відгуками слухачів, буде прийнято рішення про подальшу організацію тренінгів з даної тематики.

Лектор: Олена Новік -  ініціатор, автор і тренер проекту «Ненасильницьке спілкування в Україні», трансформаційний коуч, ведуча тренінгів і семінарів у сфері особистісного зростання, співзасновник видавництва «Алмаз». Навчалася методу ненасильницького спілкування і веде практичні групи в Німеччині.

Слухачі лекції дізналися:

1)                У чому небезпека насильства в спілкуванні, його наслідки в житті, відносинах і бізнесі. Як уникати насильства в спілкуванні.

2)                Як застосувати метод ненасильницького спілкування в своєму житті і в нашому світі.

3)                Як визначити свої несвідомі лінгвістичні моделі, що ведуть до посилення конфліктів в спілкуванні і, як наслідок, руйнують інші сфери життя.

4)                Практичні ненасильницькі методи спілкування для поліпшення результатів в особистому та діловому житті, партнерських відносинах, бізнесі.

На лекції були присутні соціальні працівники гуртожитків та інші співробітники Студмістечка, співробітники ССС, викладачі кафедри філософії, студенти ГФОГП, волонтери ССС та інші студенти університету з ІПСА, ІХФ, ФБМІ, ФІОТ, ФЕА, ФБТ, ФСП, ФЕЛ, ПБФ, ФЛ, ФПМ, ХТФ, ФММ, РТФ та ФАКС. Загалом лекцію прослухало 43 особи.

Дякуємо всім, хто не побоявшись хуртовини, відвідав лекцію в ССС!