Незважаючи на погодні умови та скорочений робочий день, 01 березня 2018 р. в ВСПР - ССС ДНВР відбулася безкоштовна ознайомча лекція «Основи ненасильницького спілкування» для усіх бажаючих студентів та співробітників університету. Лекція проходила в рамках Благодійного проекту «Еволюція спілкування. Ненасильницькі комунікації» в Україні, мета якогопідвищити рівень життя і сприяти миру в Україні, адже, по суті, метод ненасильницького спілкування – це самотерапія за допомогою спілкування, яка в кінцевому рахунку приводить людину до розуміння самого себе і свого співрозмовника у будь-якій сфері життя – від особистих відносин до подій державного масштабу.

Дана лекція відбулася лише у трьох університетах країни (окрім КПІ ім. Ігоря Сікорського, ще у Чернігівському державному технологічному університеті та у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя). За відгуками слухачів, буде прийнято рішення про подальшу організацію тренінгів з даної тематики.

Лектор: Олена Новік -  ініціатор, автор і тренер проекту «Ненасильницьке спілкування в Україні», трансформаційний коуч, ведуча тренінгів і семінарів у сфері особистісного зростання, співзасновник видавництва «Алмаз». Навчалася методу ненасильницького спілкування і веде практичні групи в Німеччині.

Слухачі лекції дізналися:

1)                У чому небезпека насильства в спілкуванні, його наслідки в житті, відносинах і бізнесі. Як уникати насильства в спілкуванні.

2)                Як застосувати метод ненасильницького спілкування в своєму житті і в нашому світі.

3)                Як визначити свої несвідомі лінгвістичні моделі, що ведуть до посилення конфліктів в спілкуванні і, як наслідок, руйнують інші сфери життя.

4)                Практичні ненасильницькі методи спілкування для поліпшення результатів в особистому та діловому житті, партнерських відносинах, бізнесі.

На лекції були присутні соціальні працівники гуртожитків та інші співробітники Студмістечка, співробітники ВСПР - ССС ДНВР, викладачі кафедри філософії, студенти ГФОГП, волонтери ВСПР - ССС ДНВР та інші студенти університету з ІПСА, ІХФ, ФБМІ, ФІОТ, ФЕА, ФБТ, ФСП, ФЕЛ, ПБФ, ФЛ, ФПМ, ХТФ, ФММ, РТФ та ФАКС. Загалом лекцію прослухало 43 особи.

Дякуємо всім, хто не побоявшись хуртовини, відвідав лекцію в ВСПР - ССС ДНВР!