Нагадуємо, що вже традиційно, втретє, до Дня всіх закоханих,  в Студентській соціальній службі КПІ стартував курс психологічних тренінгів «Як побудувати відносини: зустрічатися, френдити, кохати», що входив до складу комплексної програми соціальної адаптації та профілактики правопорушень шляхом самореалізації студентів НТУУ «КПІ». Проведення даних практичних занять з психології з питань взаєморозуміння та налагодження стосунків в сфері суспільних відносин відбувалося з метою підвищення ефективності процесу соціальної адаптації та соціалізації молоді, зниження рівня міжособистісних конфліктів в студентському середовищі та освітньому просторі НТУУ «КПІ» взагалі.

Протягом 12 групових занять та на індивідуальних консультаціях, абсолютно безкоштовно, професійний практикуючий психолог допомагав всім охочим навчитися будувати стосунки із вподобаною людиною, засвоювати причини конфліктів у взаєминах і способи їх вирішення та вмінню організації позитивної міжособистісної взаємодії, навчав бути впевненішими в собі та більш розкутими.

По ходу тренінгів студентами було розглянуто правила сексуальної поведінки та статевої поведінки, рольову поведінку, а саме — правила відносин «хлопець-дівчина», «чоловік-жінка», етику відносин (що таке кохання, дружба, партнерство, що таке «добре» та «погане» у стосунках). Тобто, завдяки даним заняттям, у постійної групи із 20 студентів КПІ сформувалася система знань відносно психології відносин.

Якщо ти не входиш до складу цієї двадцятки, чекаємо на тебе восени наступного навчального року, для 100%-го підвищення твоєї самооцінки,  формування позитивного заряду  в твоєму житті,  розширення кругозору з питання взаємин, з’ясування, чого ти хочеш від стосунків насправді та реалізації цього! Деталі дізнавайся на офіційному сайті Студентської соціальної служби КПІ www.sss.kpi.ua та на нашому пабліку ВКонтакті, або за телефоном : (044) 406−80−45.

Все ще сумніваєшся?  Тоді ти повинен знати, що  немає на світі сили могутнішою, ніж любов, а в дійсній дружбі таїться краса, незбагненна для звичайних рядових людей!