07 червня 2013 року в місті Києві відбулась церемонія нагородження переможців та фіналістів IV Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая.

Ініціатива партнера Юридичної компанії «Ващенко, Бугай та партнери», адвоката, Президента АПУ Дениса Бугая щодо проведення Конкурсу має на меті сприяти професійному розвитку студентів, а також підтримці юридичної освіти в Україні. Конкурс, започаткований в 2009 році, став флагманом стипендіальних програм Ліги студентів АПУ — з року в рік відкриваючи нові імена студентів-правників, які провадять власні наукові дослідження, долучаються до молодої правничої спільноти і власними зусиллями сприяють формуванню громадянського суспільства в державі. Влучно зауважив один із фіналістів Конкурсу: «Кращим можна стати лише серед кращих — цей Конкурс для таких».

Конкурсне завдання вже традиційно полягало в написанні робіт науково-публіцистичного характеру щодо питань державного управління (адміністративне, конституційне, виборче та інші галузі права).

Організатори забезпечили якісне та відкрите проведення Конкурсу. З 1 квітня 2013 року розпочалась інформаційна кампанія — до анонсування Конкурсу долучились регіональні осередки Ліги студентів АПУ, вищі навчальні заклади України та медіа-партнери. Прийом робіт відбувався з 20 квітня по 23 травня. Зрештою, до розгляду Стипендіальної комісії надійшло 32 роботи з різних регіонів України — це найбільший показник за історію Конкурсу. До участі в конкурсі долучились студенти з Києва, Донецька, Харкова, Одеси, Львова, Полтави та Сум.

Наукові дослідження студентів були ретельно вивчені та оцінені за системою критеріїв Стипендіальною комісією Конкурсу, до складу якої увійшли переможці минулорічних конкурсів, представник Ліги студентів АПУ та юристи-практики: спеціаліст Вищого господарського суду України Ілля Черногоренко, юрист ЮФ «Саєнко Харенко» Владислав Жабський, Дарина Ткаченко, заступник керівника напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ Андрій Гвоздецький, Оксана Матіяш та ініціатор Конкурсу — Денис Бугай. Стипендіальна комісія відзначила високий рівень авторських досліджень в конкурсних роботах, ґрунтовні теоретичні знання та критичні практичні погляди учасників Конкурсу, актуальність та цікавість обраних тем.