24 травня з 14:00 до 17:00 на вул. Політехнічній та у сквері «Поляна» Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було підтримано волонтерську ідею студентів Університету та проведено інформаційну соціально-профілактичну фото-акцію «КПІшники за здоровий спосіб життя!» з метою пропаганди здорового способу життя та занять спортом серед молоді.

Під час акції студентська молодь фотографувалась з табличками із написами про користь ведення здорового способу життя та занять спортом, а також з цитатами відомих людей про здоров’я, тим самим, погоджуючись із ними. Акція була покликана на інформування студентства про користь від ведення здорового способу життя з акцентом на думки видатних людей з цього приводу.