18-29 вересня 2017 р. з метою звернення уваги студентської молоді на проблему налагодження мирних відносин на сході України та підвищення усвідомленості ризику захворювання на соціально небезпечні хвороби та їхньої профілактики, інформування університетського загалу про дані захворювання та шляхи їхньої передачі, популяризації здорового способу життя в університеті та розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я у молоді, в рамках даної акції в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу волонтерами Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського роздано інформаційні брошури, буклети, лубриканти та презервативи з метою профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу, гепатитів В і С та ЗПСШ серед студентів. Акція проходила в три етапи:

18−20 вересня з 10:00 до 17:00 в навчальних корпусах та гуртожитках студмістечка а також на території кампусу;

21 вересня з 14:30 до 16:00 на вул. Політехнічній;

22−29 вересня у будні з 10:00 до 17:00 в приміщенні ССС.

За три етапи акції розповсюджено: 7000 латексних презервативів різних виробників, 3500 лубрикантів, 2000 брошур «Тест на ВІЛ» та 5000 буклетів «Абетка самозахисту».

Акція відбулася за підтримки постійних партнерів ССС — Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні» (AIDS Healthcare Foundation).