22−26 травня  2017 року на території студмістечка та в навчальних корпусах КПІ ім. Ігоря Сікорського Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було проведено інформаційну соціально-профілактичну акцію з роздачі волонтерами ССС інформаційних листівок, брошур, буклетів та презервативів з метою подолання негативних явищ у студентському середовищі, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та підвищеної усвідомленості ризику захворювання на ВІЛ/СНІД, ЗПСШ, гепатити В і С, а також профілактики даних захворювань серед студентів — «КПІшнику, будь обізнаний!».

Під час акції волонтери ССС розповідали студентській молоді про шляхи передачі ВІЛ, вірусних гепатитів та ЗПСШ, інформували студентів про необхідність періодичної перевірки свого ВІЛ-статусу та запрошували пройти тестування на ВІЛ-інфекцію в ССС та розповсюджували серед учасників заходу інформаційні буклети на теми: «ВІЛ через дружбу не передається», «Тест на ВІЛ: швидко, надійно, безпечно», «А, В, С. Вірусні гепатити: дізнайся більше!», «Що таке тест на ВІЛ і навіщо він потрібен?», «Що треба знати про інфекції, що передаються статевим шляхом», «Безпечний секс», «Абетка самозахисту», «Що таке гепатит С», «Тест на ВІЛ. Де? Як? Коли?» та чоловічі контрацептиви. Також, в рамках даної акції всі бажаючі студенти, аспіранти, викладачі та співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського мали змогу отримати  дані матеріали в приміщенні ССС з 10:00 до 18:00 у період з 22 по 26 травня 2017 року включно.

Загалом в рамках даної акції було охоплено близько 1500 людей, серед них було розповсюджено близько 1,5 тисячі інформаційних буклетів та 9,5 тисяч контрацептивів — латексних презервативів різних виробників.

Захід відбувся за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні».